International Sports Club (ISC) vznikol v roku 2007 ako iniciatíva troch trenérov - absolventov bratislavskej Fakulty telovýchovy a športu.

Naším východiskom bol fakt, že samotná telesná výchova v škôlkach a na školách deťom v súčasnosti nedokáže zaručiť zdravie a optimálny rozvoj. Vytvorili sme preto atraktívny tréningový program, schopný motivovať deti už od najmladšieho veku k športu a pravidelnému pohybu. Nejde o to športovať vrcholovo, ale zdravo a radostne.

sk isc sportKlub športuchtivých

Forma športového klubu vyhovuje rodičom aj deťom.

Stačí, aby si vaše ratolesti vybrali z našej ponuky aktivít šport podľa svojej chuti, a spolu so skupinou detí podobného veku im doprajeme pravidelné, odborne zostavené a vedené tréningy.

sk isc dieta Začať od malička

ISC je riešením večnej dilemy, kedy a akým spôsobom začať navykať na pohyb tie najmenšie deti. Zverte ich do našich rúk a máte po probléme: erudovaní trenéri presne vedia, akú mieru záťaže a zábavy vašim detičkám dopriať, aby v nich vytvorili základy celoživotného pozitívneho vzťahu k športu a pohybu vôbec.

sk isc radostRadosť, nie povinnosť

Radosť z pohybu je mottom nášho športového klubu. Súčasťou každého tréningu je čas venovaný hre a voľnej zábave pod dohľadom trénerov. Zrejme aj preto s nami každé z detí trénuje rado a z vlastnej vôle. Presvedčte sa sami!

sk isc komunikaciaSme medzinárodní

International Sports Club ako dosiaľ jediný športový klub v Bratislave a okolí vedie tréningy aj v anglickom jazyku.