Futbalový oddiel ŠK International Sports Club je otvorený pre deti všetkých národností. Tréningy prebiehajú v anglickom aj slovenskom jazyku. Cieľom futbalového oddielu je naučiť deti základom futbalu so zameraním na rozvoj pohybových zručností, schopností a pravidiel futbalu. Tréning prebieha formou špeciálne zostavených cvičení zameraných na kontrolu lopty, streľbu a špecifické činnosti v zápase. Deti vedú naši tréneri, absolventi FTVŠ – UK s mnohoročnými skúsenosti s prácou s deťmi. Našou snahou je vytvoriť dobrý kolektív v ktorom všetkých spája futbal. Oddiel nie je zaradený do žiadnej futbalovej ligy, naši najstarší však hrávajú zápasy proti medzinárodným školám. Do oddielu sa môže prihlásiť každý, kto má chuť si zahrať dobrý futbal, naučiť sa niečo nové, spoznať nových kamarátov a dobre sa zabaviť.

Aj futbalisti potrebujú vedieť dobre plávať. Plávanie pre najmenších je ideálna voľba!

Vek 5 – 9 roční

Tréningy: