Tenisový oddiel športového klubu International Sports Club je otvorený pre deti všetkých národnosti. Tréningy prebiehajú v slovenskom aj anglickom jazyku. Cieľom tréningov je naučiť deti základom tenisu a u pokročilých rozvíjať herné schopnosti. Tréningy prebiehajú zábavnou formou, aby sme u detí vytvorili pozitívny vzťah k tenisu a športu ako takému. Tréningy vedie tenisová trénerka Dominika Bachnár Zuzulová. Do oddielu sa môže prihlásiť každý kto ma chuť naučiť sa hrať tenis, spoznať nových kamarátov a dobre zabaviť.

Najlepšia kompenzácia pre tenistov je plávanie. Vyberte si z našej ponuky plaveckých tréningov

Vek: 4 - 9 roční

Tréningy: