Klub Junior je určený pre deti od 4 do 8 rokov. Jeho hlavným cieľom je naučiť našich najmenších členov základným pohybovým návykom. Hravou formou ich pripravujeme na úskalia bežného života tráveného pohybom. Deti naučíme základnej koordinácii a obratnosti. Zábavnou formou trénujeme základy športových hier.
Ak máte doma malého futbalistu alebo gymnastku, neváhajte a pridajte sa k nám.

Chcete aby Váš malý šampión vedel aj bezpečne plávať?  Pozrite si našu ponuku plávanie pre deti

Klub Junior BRATISLAVA

Vek 4 – 8 roční

Tréning:
pondelok 17:00-18:00 (4-5 roční)
streda 17:00 - 18:00 (6-8 roční)

Miesto konania: Sad Janka Kráľa
Kontakt: Láďo Bachnár

Tenisový oddiel športového klubu International Sports Club je otvorený pre deti všetkých národnosti. Tréningy prebiehajú v slovenskom aj anglickom jazyku. Cieľom tréningov je naučiť deti základom tenisu a u pokročilých rozvíjať herné schopnosti. Tréningy prebiehajú zábavnou formou, aby sme u detí vytvorili pozitívny vzťah k tenisu a športu ako takému. Tréningy vedie tenisová trénerka Dominika Bachnár Zuzulová. Do oddielu sa môže prihlásiť každý kto ma chuť naučiť sa hrať tenis, spoznať nových kamarátov a dobre zabaviť.

Najlepšia kompenzácia pre tenistov je plávanie. Vyberte si z našej ponuky plaveckých tréningov

Vek: 4 - 9 roční

Tréningy:
pondelok 17:00 - 18:00 Wolkrova 37, Petržalka
piatok 17:00 - 18:00 Wolkrova 37, Petržalka

Kontakt: Dominika Bachnár Zuzulová

Futbalový oddiel ŠK International Sports Club je otvorený pre deti všetkých národností. Tréningy prebiehajú v anglickom aj slovenskom jazyku. Cieľom futbalového oddielu je naučiť deti základom futbalu so zameraním na rozvoj pohybových zručností, schopností a pravidiel futbalu. Tréning prebieha formou špeciálne zostavených cvičení zameraných na kontrolu lopty, streľbu a špecifické činnosti v zápase. Deti vedú naši tréneri, absolventi FTVŠ – UK s mnohoročnými skúsenosti s prácou s deťmi. Našou snahou je vytvoriť dobrý kolektív v ktorom všetkých spája futbal. Oddiel nie je zaradený do žiadnej futbalovej ligy, naši najstarší však hrávajú zápasy proti medzinárodným školám. Do oddielu sa môže prihlásiť každý, kto má chuť si zahrať dobrý futbal, naučiť sa niečo nové, spoznať nových kamarátov a dobre sa zabaviť.

Aj futbalisti potrebujú vedieť dobre plávať. Plávanie pre najmenších je ideálna voľba!

Vek 5 – 9 roční

Tréningy:
štvrtok 16:30 – 17:30 športový objekt Mladosť, Staré Grunty

Kontakt: Láďo Bachnár

erb bratislavaBratislava         erb pezinokPezinok

Plavecký tréning

Na hodinách kondičného a rekreačného plávania Vám ponúkame zdokonalenie plaveckej techniky, optimalizáciu plaveckého štýlu podľa somatotypu a Vašich funkcných dispozicií. Cieľom je zvýšenie celkovej fyzickej zdatnosti, predovsetkým vitálnej kapacity pľúc a maximálnej spotreby kyslika.
Dbáme na rozvoj špeciálnej vytrvalosti a sily vo vodnom prostredi aplikáciou rôznych plaveckých pomôcok. Počas tréningu systematicky sledujeme progres plaveckej výkonnosti a teoretickou a taktickou prípravou s Vami dosahujeme maximálny výkon.

Máte doma malého športovca? Skúste náš klub Junior pre najmenších. Nebaví celú rodinu plávať? Nevadí, čo takto si s nami zahrať v ISC futbal, alebo tenis pod dohľadom trénerov.

ISC PLÁVANIE V BRATISLAVE:

Plávanie IUVENTA, Bratislava, Karloveská 64

sobota 10:00 - 11:00
sobota 11:00 - 12:00
nedeľa 10:00 - 11:00

Kontakt, info o cene a prihlásenie: Matej Hlubina

Plávanie Mokrohájska, Bratislava, Mokrohájska ul.

tréning:
piatok 7:00 - 8:00

Plávanie FEI (STU), Bratislava, Ilkovičova 3

pondelok 18:00 - 19:00
štvrtok 16:45 - 17:45

erb bratislavaBratislava         erb pezinokPezinok

Plavecký oddiel ŠK International Sports Club nie je oddielom výkonnostného plávania.

Je zameraný na výučbu plávania začiatočníkov a zdokonaľovanie techniky pokročilých plavcov bez nutnej účasti na plaveckých pretekoch. Deti sú rozdelené do skupín podľa veku a úrovne plaveckých zručností. Jednotlivé skupiny vedú tréneri s dlhoročnými skúsenosťami s prácou v slovenských a medzinárodných školách. Tréningy sú stavané tak, aby sa hravou formou zlepšovala úroveň plávania našich členov a budoval sa v nich pozitívny vzťah k vode a plávaniu. Výučba prebieha v anglickom aj slovenskom jazyku. Do oddielu sa môže prihlásiť každý, kto má chuť vylepšiť si svoj plavecký štýl, spoznať nových kamarátov a poriadne sa vo vode vyblázniť.

Od septembra 2010 ponúkame aj kondičné plávanie pre deti staršie ako 15 rokov a dospelých!

ISC PLÁVANIE V BRATISLAVE:

Plávanie IUVENTA, Bratislava, Karloveská 64

piatok 16:00 - 17:00
sobota 10:00 - 11:00
sobota 11:00 - 12:00
nedeľa 10:00 - 11:00

Kontakt, info o cene a prihlásenie: Matej Hlubina

Plávanie Mokrohájska, Bratislava, Mokrohájska ul.

tréning:
piatok 7:00 - 8:00

Plávanie FEI (STU), Bratislava, Ilkovičova 3

pondelok 18:00 - 19:00
štvrtok 16:45 - 17:45

Plávanie Zš A. Dubčeka , Bratislava, Majerníková 62

utorok  17:00 - 18:00

Kontakt, info o cene a prihlásenie: Láďo Bachnár

ISC PLÁVANIE V PEZINKU:

Mestská plaváreň, Pezinok, Komenského ul.

utorok 14:00 -15:00 a 15:00 - 16:00
streda 14:00 -15:00 a 15:00 - 16:00