LETNÉ ŠPORTOVÉ TÁBORY

• warning: Parameter 1 to theme_field() expected to be a reference, value given in /home/html/sk-isc.sk/public_html/includes/theme.inc on line 171.
  • warning: Parameter 2 to ad_image_adapi() expected to be a reference, value given in /home/html/sk-isc.sk/public_html/includes/module.inc on line 406.
13.5.2013

ŠK International Sports Club organizuje počas letných prázdnin denné futbalové a tenisové tábory. Od roku 2006, kedy bol zorganizovaný prvý denný tábor, otvára klub každoročne počas letných prázdnin  denné tábory pre deti. Tábory prebiehajú v slovenskom a zároveň v anglickom jazyku, pretože členmi sa stávajú deti zo slovenských ale aj zahraničných škôl v Bratislave ako je napríklad British International School a QSI International School.

Viac sa dozviete :sk-isc.sk/sk/aktivity/letne-campy

Copyright 2008. Web by Sven Creative.